خلاصه ای درباره محصول
سیستم جراحی نرم افزار پلاسما پلکسر در سال 2014 در بازار انگلستان راه اندازی شد و توسط گروه GMC که در ایتالیا مستقر است، تولید می شود.

Plexr جایگزینی برای روش های تهاجمی جراحی زیبایی، کاهش زمان بهبودی و هر گونه عارضه ای که ممکن است قبل و بعد از جراحی ایجاد شود، ارائه می دهد.

پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

این یک پیشرفت نوآورانه در پزشکی زیبایی و درمان های جوان کننده با استفاده از حالت چهارم ماده است: پلاسما.

این بسیار دقیق است و گرما را به نواحی اطراف پخش نمی‌کند، به این معنی است که برای کار در مناطق (مانند پلک‌ها) که واقعاً برای دستگاه‌های دیگر مانند چاقی جراحی فرکانس رادیویی یا لیزر مناسب، عالی است. بنابراین برای به عنوان بلفاروپلاستی غیرجراحی یا جراحی پلک نرم به بازار عرضه می شود.

از مطالعات وجود دارد که نشان داده است Plexr نتایج مثبتی در درمان آکنه، پوست اضافی پلک ها و چین و چروک های اطراف دهان دارد.

 

پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

مشخصات فنی
دستگاه جراحی نرم پلکسر دارای طراحی ارگونومیک بوده و کاملاً شارژی و دارای 3 عدد دستی و یک داک استیشن می باشد. قطعات دستی قابل شارژ و از پیش کالیبره شده هستند، با نوک یکبار مصرف، یعنی هیچ نوک مجدد استفاده نمی شود، یک نوک جدید برای هر بیمار وجود دارد.

 

پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

چگونه کار می کنم؟
روش پلکسر بیشتر نسبت به جراحی زیبایی دارد که آن را به یک روش درمانی محبوب تبدیل می کند. برش پوست وجود ندارد، به این معنی که نیازی به بخیه نیست و بیشتر افراد می توانند در همان روز به سر کار خود بازگردند. این بسیار سریعتر از جراحی است، زیرا نیازی به بی حسی تزریقی نیست.

پلاسما یک نوآوری نسبتا جدید در صنعت زیبایی است. این ابزار بسیار دقیق با یونیزه کردن ذرات گاز موجود در هوای بین نوک آن و پوست کار می کند و پلاسما را تشکیل می دهد. یک قوس ایجاد می‌شود که منجر به تصوّر می‌شود، یعنی تبدیل یک جامد مستقیم به گاز می‌شود. بنابراین، نتایج آنی هستند، اما همچنین هیچ گرمایی به منطقه اطراف منتقل نمی شود. انقباض و سفت شدن بافت حاصل (برخلاف برداشتن) نتایجی که با نتایجی که در عمل جراحی تهاجمی دیده می شود را نشان می دهد.

 

پیشنهاد ما:دستگاه لیزر الکس دایود

وضعیت مجوز
سیستم Plexr دارای گواهی کلاس IIb برای دستگاه‌های میکروسرجری پوست و پلاستیک و حرکت است. و دارای گواهی CE اتحادیه اروپا با شماره گواهینامه: دستگاه پزشکی 16984/MDD است

 

باید مورد استفاده قرار گیرد
دستگاه Plexr زمانی که توسط یک پزشک کاملا آموزش دیده استفاده شود بسیار ایمن در نظر گرفته می شود. حتماً هر گونه سؤالی در مورد تجربه پزشک بپرسید و در طول مشاوره به نگرانی‌های خود رسیدگی کنید.

 

برای درمان چه چیزی استفاده می شود؟
پلکسر طیف وسیعی از کاربردهای درمانی دارد و قادر است تعدادی از عیوب را بدون هیچ گونه بریدگی واقعی پوست درمان کند. می توان از آن برای موارد زیر استفاده کرد:

بازسازی پلک (بلفاروپلاستی غیرجراحی)، از جمله رفع کبودی پلک های پایین و پوست اضافی پلک فوقانی.
حذف خالکوبی.
عیوب پوست و ضایعات خوش خیم، از جمله زگیل، فیبروم، رنگدانه و لکه های خورشیدی.
بهبود ظاهر جای زخم، از جمله اسکارهای بعد از جراحی، اسکارهای آکنه و ترک های پوستی.
خطوط و چین و چروک های اطراف دهان.
لیفت صورت و گردن.
آکنه فعال.

 

چه مدت طول می کشد؟
از آنجایی که Plexr چیزی بیش از یک درمان سفت کننده ساده است، پوست در واقع برداشته می شود، بنابراین اثرات آن باید تا زمانی که در جراحی تهاجمی باقی می ماند باقی بماند.

مانند تمام روش های جراحی و زیبایی، اثرات درمان پلکسر کاملاً دائمی نیست زیرا پیری بیشتر را متوقف نمی کند. اما، نتایج مثبت باید سال‌ها به جای ماه‌ها طول بکشد. علاوه بر این، عواملی در سبک زندگی وجود دارد که می تواند از ماندگاری نتیجه تا زمانی که می تواند جلوگیری کند، مانند سیگار کشیدن، مصرف الکل و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید. کسانی که برای درمان برنامه ریزی می کنند باید بدانند که نژاد و ژنتیک آنها نیز می تواند تأثیر طولانی مدت اثرات مفید داشته باشد. مشاوره شما باید بتواند اطلاعات بیشتری را ارائه دهد.

 

عوارض و خطرات
نشان داده شده است که Plexr به دلیل ماهیت غیر تهاجمی آن یک درمان ایمن است. هنوز اکثر بیماران احتمالاً در 7 روز پس از درمان عوارض جانبی جزئی را تجربه خواهند کرد.

لکه‌های قهوه‌ای رنگی ظاهر می‌شوند که پوسته‌های کربنی هستند، اما بعد از حدود 5 روز، این لکه‌ها می‌ریزند و پوست صورتی جدیدی در زیر آن نمایان می‌شود. مقداری تورم دیده می شود (مخصوصاً در موارد درمان پلک)، اما احتمالاً حداکثر 3-5 روز طول می کشد. برای جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی جدی تری مانند هایپرپیگمانتاسیون، رژیم مراقبت های بعد از توصیه شده توسط پزشک را دنبال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید