کلاه یکی دیگر از پوشش هایی است که در روز های نیمه گرم بهار مورد استفاده قرار میگیرد. اگر از علاقه مندان به کلاه هستید و می خواهید استایل بهاری تان را با یک کلاه مناسب تکمیل کنید با ما همراه باشید. در این مقاله ترند کلاه های بهاری امسال را معرفی خواهیم کرد.

۱. کلاه لبه داره نرم

این مدل کلاه های سطل شکل، یکی از ترند های بهار ۲۰۲۰ هستند. نه فقط به خاطر شکلی که دارد بلکه بخاطر نرم بودن و پارچه ای بودنش در ران وی بهار طرفداران زیادی داشته است.. برای ساخت این نوع کلاه ها از پارچه های گلدار و ارگانزا با رنگ روشن استفاده می شود. بعضی از این مدل کلاه ها در رنگ های متفاوت قلاب بافی شده اند. همین امر باعث شده است طرفداران زیادی جذب این مدل شوند.

۲. کلاه حصیری

کلاه های حصیری یکی از بزرگترین ترند های کلاه تابستان ۲۰۲۰ است. این مدل کلاه ها در برند دیور (Dior) مشاهده می شود. کلاه حصیری با لبه های برش خورده همانطور که در عکس مشاهده می کنید از نمونه طراحی های جذاب در این ران وی است.

۳. کلاه ماهیگیری

کلاه مدل ماهیگیری لبه بلندی دارد که صورت و گردن در برابر باران و آفتاب می پوشانند، بنابراین اگر در منطقه ای بارانی زندگی می کنید این مدل کلاه بسیار مناسب است. این مدل کلاه در برخی از طراحی ها مشاهده شده است.

۴. کلاه Cloche

این مدل کلاه ها الهام گرفته از دهه ۲۰ و ۳۰ می باشد. اگر علاقه مند به استایل این دهه هستید این مدل کلاه می تواند گزینه مناسبی برای تکمیل استایل تان باشد.

۵. کلاه های تزئینی

این مدل کلاه ها مناسب برای مهمانی های شبانه با لباس های پر می باشند. طراحان در ران وی بهار تصمیم گرفته اند از پر برای تزئین کلاه استفاده کنند. این مدل کلاه ها ظاهر جذاب و خیره کننده ای دارند.

۶. روسری

فارغ از دنیای کلاه ها، روسری ها را نیز می توان به جای کلاه استفاده کرد. همانطور که مشاهده می کنید روسری یکی از ترند های بهار ۲۰۲۰ است که در مدل های متفاوتی به عنوان سربند طراحی شده است. روسری الهام گرفته از دهه ۷۰ می باشد. برای طراحی روسری از پارچه های پنبه ای استفاده شده است. در برخی از مدل ها روسری کمی محکمتر بالای پیشانی گره خورده است و موها به اطراف تزیین شده اند.

نوشته چند مدل کلاه که ترند بهار امسال است اولین بار در وبلاگ درس ایگو. پدیدار شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید