ما هیچ مشکلی برای ساخت دیوارها، مکعب ها، پارتیشن ها و غیره در بالای یک طبقه Netfloor USA Raised Access نداریم. واقعا ما این کار را همیشه انجام می دهیم. (بعضی از تولیدکنندگان از این امر اجتناب می کنند، اما از آنجایی که طبقات ما بخشی از کل زیرساخت شما هستند، احمقانه به نظر می رسد که نیازهای ویژه زیادی داشته باشید که کاری را که می توانید انجام دهید محدود می کند.)

ما سعی می کنیم مدیریت زیرساخت های فیزیکی IT خود را در یک سیستم طبقه مرتفع برای شما آسان کنیم، بنابراین شما و تیمتان یک سیستم انعطاف پذیر داشته باشید و بتوانید به کار خود بازگردید .
سیستم سینی کابل طبقه مرتفع

نمونه ای از سینی های کابل که اغلب در مراکز داده استفاده می شوند (طبقه های مرتفع)

پس می دانید سینی کابل چیست، درست است؟ سینی کابل، سینی سیم، سبد کابل; همه آنها نام یک چیز هستند: سینی های فلزی که کابل ها و سیم ها را نگه می دارند. سینی های کابل که معمولاً از سقف معلق و یا زیر یک طبقه مرتفع پنهان شده اند، راه خوبی برای اجرای (مسیر) سیم ها و کابل ها هستند.

هیچ مشکلی با سینی کابل در یک کف کاذب مرتفع وجود ندارد. در واقع، بیشتر مراکز داده ای که با آنها برخورد می کنید از سینی کابل استفاده می کنند. فقط یک مشکل با آن وجود دارد (زمانی که ما در مورد هر ساختمان یا تأسیساتی صحبت می کنیم که مرکز داده نیست)

چند طرح سینی کابل منحصر به فرد وجود دارد. ممکن است فکر کنید “این فقط یک سینی فلزی است، چقدر می تواند خاص باشد؟” و به نوعی حق با شماست. اما سینی های کابل انعطاف پذیری وجود دارد که می توانید به راحتی آنها را خم کنید و هر طور که می خواهید بچرخانید.

اما باز هم، برای انجام این چرخش ها به فضای زیادی نیاز دارید .

اگر در حال طراحی یا ساختن فضایی هستید که نمی‌توانید سینی‌های کابل با ظاهری ناخوشایند را از سقف آویزان کنید، و قرار دادن آن‌ها در یک طبقه مرتفع واقعاً بلند گزینه‌ای نیست، باید یک کف کاذب کم ارتفاع را در نظر بگیرید. بدون نیاز به سیستم سینی کابل کف بالا!

با سیستم کف دسترسی مدیریت کابل، مسیرهای کابل مدولار داخلی (که جای سینی های کابل را خواهند گرفت) وجود دارد. جعبه های برق و داده در طبقه وجود دارد. و شاید بهترین قسمت: شما (و مشتریان و کارمندانتان) هرگز آن را نمی بینید! زیر زمین است، دور از چشم.
راهروهای کف مدیریت کابل

کف کاذب مدیریت کابل (سیستم سینی کابل)

برای دهه‌ها، مدیران فناوری اطلاعات و امکانات، کف دسترسی بلند و بلند را نصب می‌کنند، سپس سینی‌های کابل و راه‌روها را در زیر زمین نصب می‌کنند. مشکل این روش این است که به مواد و کار بیشتری نیاز دارد. (ناگفته نماند که ارتفاع زیادی از کف تا سقف را اشغال می کند.

یک راه ساده تر و کم هزینه تر وجود دارد: طبقه های دسترسی کم مشخصات (کوتاه)، مدیریت کابل. وای، این لقمه است! اما گفتن نام بلند آن سخت ترین قسمت استفاده از این نوع کف های دسترسی است! استقرار آنها آسان و نگهداری آنها آسان است.

این طبقات دسترسی مدرن دارای مسیرهای مدیریت کابل داخلی هستند.

فقط سیم های برق و داده خود را در مسیر کابل (سینی کابل) قرار دهید و تقریباً کارتان تمام شده است!

مطمئن نیستید کدام یک از سیستم های کف ما برای شما مناسب است؟ انتخابگر محصول ما را بررسی کنید!

قابلیت حمل / استقرار مجدد

این یکی ممکن است شما را شگفت زده کند! به طور سنتی، طبقات دسترسی بخشی دائمی از ساختار ساختمان بوده است. از لنگرها و/یا چسب برای پایین نگه داشتن پایه ها، چیدمان پانل های کف و قرار دادن تجهیزات سنگین و گران قیمت در بالا استفاده می کنید. این تجهیزات 24/7 بدون یک روز تعطیل برای سال ها و سال ها کار می کنند.

(آیا از صاحبخانه یا مدیر ساختمان خود پرسیده اید که آیا آنها حتی به شما اجازه می دهند یک کف کاذب استاندارد را نصب کنید؛ لنگرها و چسب ها می توانند به معامله شکن اصلی تبدیل شوند!)

احتمال برداشتن همه آن تجهیزات و کندن کف معمولاً کم است، بنابراین کف معمولاً همان جایی که هست باقی می ماند. برداشتن پانل‌ها، پایه‌ها و ریسمان‌ها اغلب نسبتاً گران است، بنابراین اغلب آنها را رها می‌کنند یا برای ضایعات فروخته می‌شوند.

با این حال، با ظهور کف کاذب کم مشخصات ، (همچنین به عنوان “کف کاذب مدیریت کابل” نیز شناخته می شود) صنعت دوباره تعریف کرده است که کف دسترسی چیست و چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

 

البته ما احساس می کنیم که محصولات ما برای اکثر راه حل ها مناسب هستند ، اما هیچ کس شما را مجبور نمی کند که یک نوع کف را در مقابل دیگری انتخاب کنید. و البته تمرکز ما اولاً روی مدیریت کابل و در مرحله بعد بر روی طبقات بلند است.

اگر می‌خواهید یک راهنمای ویدیویی سریع برای کمک به یادگیری برخی از تفاوت‌های بین برخی از طبقات ما داشته باشید، این ویدیو مکانی عالی برای شروع است. اگر ترجیح می‌دهید در مورد تفاوت‌های محصولات کفپوش کم مشخصات ما بخوانید، این راهنما همان چیزی است که می‌خواهید ابتدا بررسی کنید .

نیازهای کسب و کار شما همیشه در حال تغییر است و یک طبقه مدیریت کابل، مسیریابی مجدد، استقرار مجدد و رشد با کسب و کار شما را آسان می کند. بسیاری از مشتریان ما چندین سال است که از یکی از طبقات ما استفاده می کنند و به دلیل رشد شرکت مجبور به نقل مکان به مکان جدید و بزرگتر شده اند.

بله، یک طبقه کم مشخصات را می توان مستهلک کرد، اما می توان از آن مجددا استفاده کرد، همچنین!

یک کف کاذب می تواند یک دارایی اصلی برای شما و سازمان شما باشد، اما شما به یک شریک فروشنده با تجربه نیاز دارید که به دنبال بهترین منافع شما باشد. صرف نظر از هر گونه مشخصات یا ادعای محصول، مطمئن شوید که یک عضو قابل اعتماد تیم دارید که از طرف شما کار می کند!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید