دمنوش نیوشا تولید شرکت پارس نیوشانیک است. این شرکت تولید کننده انواع چای، دمنوش های گیاهی، سوپرفودها، کافی میکس و هات چاکلت می باشد.

در حال حاضر شرکت نیوشا تولید کننده متنوع ترین سبد کالای چای و دمنوش در کشور می باشد. این شرکت با تولید بیش از 60 نوع محصول مختلف توانسته است سهم بازار بزرگی را به محصولات خود اختصاص دهد.

تاریخچه شرکت نیوشا:

 شرکت مادر محصولات نیوشا ، شرکتی با عنوان “نیوشاداریان” است. این شرکت در سال 2006  با شماره ثبت ۲۹۱۹۷۳ در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید. موضوع فعالیت این شرکت تولید، بسته بندی و توزیع انواع مواد غذایی است.

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نیوشا، آقای احمد عیوضی دریانی از  نسل سوم خانواده «دریانی» است. این خانواده در تولید و تجارت چای در ایران قدمت ۸۰ ساله دارند.

با توجه به این سابقه و تجربیات ارزشمند در بازار چای، شرکت نیوشاداریان فعالیت خود را با تولید و توزیع چای سیاه آغاز کرد. در سال های ابتدایی، شرکت اکثراً اقدام به تولید انواع چای سیاه می کرد، اما هم اکنون نیوشاداریان انواع مختلف نوشیدنی های سلامت را تولید می کند و گستره فعالیت خود را توسعه داده است. این شرکت در حال حاضر در دو زمینه صادرات و واردات مواد اولیه غذایی و نیز حمل و نقل نیز فعالیت دارد.

شرکت پارس نیوشانیک با برند نیوشا در سال 2012 به عنوان اولین شرکت بازاریابی شبکه ای در حوزه تولید و عرضه مواد غذایی به صورت شبکه ای به ثبت رسید. این شرکت پس از چندین سال تلاش، در حال حاضر (سال 1400) به عنوان بزرگترین وبسایت خرده فروشی مواد غذایی ایران در حال فعالیت است. روزانه هزاران سفارش خرده فروشی توسط نمایندگان فروش مستقیم شرکت نیوشا ثبت و  به اقصی نقاط دنیا ارسال می شود.

مجوزهای شرکت نیوشا

تمامی محصولات شرکت نیوشا دارای پروانه بهداشتی ساخت از اداره غذا و دارو ایران به شماره 135/2860 می باشند. روی تمامی بسته های محصولات نیوشا نماد سیب سلامت و شماره مجوز پروانه بهره برداری اداره غذا و دارو ثبت شده است.

همچین علامت استاندارد نیز از جمله مجوزهای اخذ شده این محصولات می باشند. تمامی محصولات نیوشا دارای پروانه  استاندارد به شماره ۶۶۶۸۱۰۰۹۶۱ می باشند.

محصولات نیوشا دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن هستند. همچنین این شرکت دارای پروانه بازاریابی شبکه ای از هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور می باشد.

محصولات شرکت نیوشا تماماً به اقصی نقاط دنیا صادر می شوند و دارای گواهینامه های بین المللی HACCP و ISO22000 می باشند.

انواع دمنوش نیوشا :

شرکت نیوشا محصولات خود را در چند دسته بندی جای می دهد.

چای های خالص نیوشا :

اولین گروه محصولات نیوشا شامل چای های خالص هستند . در این گروه چای ها بصورت خالص بسته بندی و عرضه می شوند و هیچگونه گیاه دیگری با آنها ترکیب نمی شود. محصولات زیر در این دسته بندی جای دارند:

چای سبز خالص نیوشا ، چای اصیل ایرانی نیوشا ، چای قلمی نیوشا ، چای سی تی سی نیوشا ، چای سفید نیوشا ، چای ویژه نیوشا

دمنوش های خالص نیوشا :

برخی از محصولات شرکت شامل گیاه دارویی خالص می باشد. یعنی گیاه دارویی بصورت خالص و خشک شده در آمده و به تکه های کوچک تبدیل می شود. سپس آنها را در تی بگ وارد کرده و بسته بندی می شوند. از جمله این محصولات می توان به دمنوش بابونه نیوشا، دمنوش کاسنی نیوشا، دمنوش زیره نیوشا، دمنوش اسطوخودوس نیوشا، دمنوش گل گاوزبان نیوشا، دمنوش به لیمو نیوشا، دمنوش نعناع فلفلی نیوشا، دمنوش به نیوشا، دمنوش فلفل کوهی نیوشا و دمنوش شکوفه های ُآلوئه ورا نیوشا اشاره کرد.

دمنوش های ترکیبی نیوشا :

گروه دیگری از محصولات نیوشا شامل ترکیبی از چندین گیاه دارویی است که هر کدام به منظوری خاص و مطابق با نسخه های طب سنتی تولید می شوند. از جمله این محصولات می توان به دمنوش خار مریم، شاطره و کاسنی نیوشا (جهت رفع چربی کبد)، دمنوش حس خوب زندگی نیوشا (جهت رفع مشکلات گوارشی)، دمنوش راز سلامتی نیوشا (جهت تنظیم هورمون های زنانه)، دمنوش ریز میوه های قرمز نیوشا (جهت بهبود جریان خون)، دمنوش گل گاوزبان، سنبل طیب، به لیمو و بابونه نیوشا (جهت اعصاب)، دمنوش معجون رویایی نیوشا (جهت بهبود مشکلات خونی)، دمنوش گزنه، گشنیز و شنبلیله نیوشا (جهت تنظیم قند خون) اشاره کرد.

دمنوش های ترکیبی با چای سبز شرکت نیوشا :

برخی از محصولات نیوشا ترکیبی از گیاهان دارویی به همراه چای سبز هستند. از جمله این محصولات می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا ، چای سبز و گزنه و برگ زیتون نیوشا ، چای سبز و به لیمو نیوشا ، چای سبز و بهار نارنج نیوشا ، چای سبز و جینسینگ نیوشا ، چای سبز و آلوئه ورا نیوشا ، چای سبز و زوفا نیوشا ، چای سبز و لیمو نیوشا، چای سبز و سیب ترش نیوشا ، چای سبز و رزماری و گل محمدی نیوشا

 

دمنوش های ترکیبی با چای سیاه شرکت نیوشا :

این گروه از محصولات نیز مشتریان بسیار زیادی دارند. چراکه افراد زیادی از این گروه محصول برای نوشیدنی پذیرایی یا پک پذیرایی دمنوش نیز استفاده می کنند. از جمله محصولاتی که در این دسته بندی جای می گیرند می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

چای سیاه و زعفران نیوشا، چای سیاه و وانیل نیوشا، چای سیاه و پرتقال نیوشا ، چای سیاه و بادرنجبویه نیوشا، چای سیاه و آلبالو نیوشا، چای سیاه و توت فرنگی نیوشا، چای سیاه و بهار نارنج نیوشا ، چای سیاه و نعناع نیوشا، چای سیاه و زنجبیل نیوشا، چای سیاه و هل نیوشا ، چای سیاه و دارچین نیوشا ، چای سیاه و تمشک آبی نیوشا (دمنوش بلوبری نیوشا )، چای سیاه و کرن بری نیوشا ، چای سیاه و دارجیلینگ نیوشا ، چای ماسالا نیوشا و چای سیاه عطری نیوشا نام برد.

انواع کافی میکس و هات چاکلت نیوشا :

شرکت نیوشا برای علاقه مندان به کافی میکس و هات چاکلت نیز محصولات ویژه ای دارد. از جمله این محصولات می توان به هات چاکلت دارک نیوشا ، هات چاکلت کلاسیک نیوشا ، کافی میکس بدون شکر نیوشا (کافی میکس رژیمی نیوشا) ، کافی میکس خامه ای نیوشا و کافی میکس اکسکلوسیو نیوشا نام برد.

دانه های مغذی یا سوپرفودهای نیوشا:

این گروه محصولات در سال 2021 به سبد کالای شرکت نیوشا اضافه شد. اولین محصول این گروه، دانه کینوا نیوشا و دومین محصول دانه چیا نیوشا بود.

پک های سلامت نیوشا:

محصولات نیوشا را می توان بصورت پکیج های ترکیبی برای مقاصد خاص در جهت رفع عارضه و ارتقای سلامتی مورد استفاده قرار داد.

شما برای استفاده از پکیج های سلامتی نیوشا میبایست نزد مشاور با تجربه، مشاوره شوید. سپس مشاور با توجه به شرایط بدنی شما، تعدادی از محصولات نیوشا را بصورت پکیج به شما پیشنهاد می کند.

این پکیج ها متنوع هستند. در سال های اخیر شرکت نیوشا محصولات مختلفی را برای ارتقای سلامتی و رفع عارضه تولید کرده است.

از جمله پکیج های سلامت نیوشا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پکیج دمنوش لاغری نیوشا

پکیج کبد چرب نیوشا

پکیج چاقی نیوشا

پکیج آرامش اعصاب نیوشا

پکیج میگرن نیوشا

پکیج پوست نیوشا

پکیج گوارش نیوشا

هماهنطور که گفته شد برای استفاده از پکیج های نیوشا بهتر است مشاوره شوید.

جهت انجام مشاوره با شماره تلفن  09300091340 تماس بگیرید

فروش بین المللی محصولات نیوشا :

شرکت نیوشا از سال 2018 اقدام به تاسیس انبار در کشورهای خارجی نمود. از آن زمان همواره در تلاش است که خرید و دریافت محصولات نیوشا را برای مشتریان خارج از کشور آسان و آسانتر نماید.

هم اکنون امکان سفارش انواع محصولات نیوشا با ارزهای مختلف از جمله یورو، دلار، منات و افغانی وجود دارد.

همچنین شرکت اقدام به افزایش تعداد انبارهای خود در کشورهای مختلف نموده است.

جهت خرید بین المللی انواع محصولات نیوشا کافیست در واتساپ با شماره 00989300091340 در تماس باشید.

همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

کاکوتی، وبسایت فروش اینترنتی انواع محصولات نیوشا

کاکوتی نام یک گیاه دارویی است که خواص زیادی دارد.

این وبسایت با توجه به اینکه در زمینه فروش انواع چای نیوشا و دمنوش نیوشا و سایر محصولات برند نیوشا است، نام خود را از این گیاه دارویی عاریه گرفته است.

وبسایت کاکوتی در سال 1400 با تکیه بر بیش از 5 سال سابقه فروش و مشاوره محصولات نیوشا راه اندازی گردیده و شروع به کار کرد.

در کاکوتی شما می توانید انواع چای نیوشا، دمنوش نیوشا و سایر محصولات نیوشا را با تخفیف همیشگی خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید